احداث بازار بین المللی پردیس دو کیش در زمینی به مساحت بیست هزار متر مربع در مرداد ماه سال۱۳۷۵ آغاز و در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۷۷ به بهره برداری رسید. این بازار که از لحاظ نوع معماری و مصالح به کار رفته در آن در منطقه ممتاز می باشد دارای ۲۳۰ غرفه تجاری و ۱۰ واحد اداری است که در چهار طبقه برنامه ریزی شده و به هشت دستگاه پله برقی، هفت دستگاه آسانسور معمولی و دو دستگاه آسانسور شیشه ای مجهز گردیده است. وجود پیاده رو متحرک با سقف شیشه ای نیز یکی دیگر از امکانات ویژه این بازار است.

موقعیت خاص، محیط زیبا و منحصربفرد و همچنین امکانات رفاهی و گردشگری بازار پردیس دو، از جمله رستورانها و کافی شاپ های متعدد و متناسب با سلایق مختلف، موجب حضور پررنگ نمایندگی ها و برندهای معتبر و متنوع و استقبال کم نظیر گردشگران و کیشوندان می گردد.

فضای سبز داخلی با انواع گیاهان طبیعی و نخلهای زیبا، محیطی مفرح و دلنشین را فراهم آورده است. استقرار یک دستگاه لنج ماهیگیری و وجود یک دستگاه هواپیمای غیر نظامی مدل (luscombe) که در مرکز بازار به صورت معلق و در حالت پرواز قرار گرفته است از دیگر دیدنی های به یاد ماندنی بازار پردیس دو می باشد.

ابراهیم باقری

نایب رئیس

فرهاد عطار جعفری

خزانه دار

علیرضا فرح بخش

مدیر عامل

همایون ابوالحسنی

عضو هیئت مدیره

مجید طاهری

رئیس هیئت مدیره

داوود جعفرزاده مقدم

عضو هیئت مدیره

 

شماره تماس

۰۷۶-۴۴۴۵۶۲۲۱-۲

آدرس ایمیل

pardis2@kishmalls.ir

تمامی حقوق این سامانه برای جامعه بازاریان و بازرگانان کیش محفوظ است.