فینال جام مروارید برگزار شد

🔹کافى شاپ ماها جام قهرمانى را دریافت کرد🔹

🔻ساعت ١۴/٣٠ روز جمعه ( ٩٧/١٢/٣ ) دیدار رده بندى مسابقات فوتسال بازاربزرگ مروارید ، بین تیمهاى بازارچه تیسفون و بازارچه پاسارگاد انجام که در پایان ، بازارچه تیسفون با نتیجه پرگل ٧ بر ۴ ، بازارچه پاسارگاد را مغلوب خود ساخته و مقام سوم این دوره از مسابقات را بدست آورد .

🔻ساعت ١۵/٣٠ نیز دو تیم کافى شاپ ماها و ادارى بازار ، فینال مسابقات را برگزار نمودند .

نیمه اول این دیدار ٣ گل رد و بدل شد که سهم کافى شاپ ٢ گل و سهم ادارى بازار ١ گل بود .

نیمه دوم بازى هیجان و سرعت بیشترى داشت و ۶ بار دروازه دو تیم باز شد که در این نیمه نیز سهم کافى شاپ ۴ گل و سهم ادارى بازار ٢ گل بود و در پایان مسابقه ، کافى شاپ موفق شد با نتیجه ۶ بر ٣ بازى را برده و جام قهرمانى را بدست آورد .

پس از پایان بازى فینال ، جناب آقاى ارسلان قربانى عضو هیئت مدیره جامعه بازاریان که طى سالها فعالیت در برگزارى مسابقات مختلف ورزشى و سوابق درخشان در هیئت هاى ورزشى ، خدمات ارزنده اى به ورزش کیش داشته اند ، از برگزارکنندگان این تورنمت و ورزشکاران شرکت کننده تشکر نموده و  اظهار امیدوارى کردند که این اتفاق خوب به سایر مراکز تجارى نیز تسرى یابد

وى اظهار داشتند بزودى مسابقات مشابهى با محوریت جامعه بین تمامى بازارهاى تجارى و خدماتى برگزار خواهد شد .

همچنین جناب آقاى سادات نجفى از طرف هیئت مدیره محترم جامعه بازاریان مبلغ قابل توجهى را بعنوان جایزه در  نظر گرفتند ، که مقرر شد به تیمهاى اول تا سوم اهداء گردد .

🔻 سپس بمنظور قدردانى از همکارى و زحمات داوران محترم ، لوح تقدیر و هدایایى به هر کدام تقدیم گردید.

🔻در ادامه ، کاپ مقام اول تا سوم بترتیب به تیمهاى کافى شاپ ماها ، ادارى بازار و بازارچه تیسفون تعلق گرفت و طى مراسمى با حضور مدعوین محترم به سرپرستان هر تیم اهداء گردید .

تمامى بازیکنان تیمهاى اول تا چهارم علاوه بر مدال ، تقدیر نامه و احکام انفرادى و همچنین جوایزى را که از سوى هیئت مدیره بازار تدارک دیده شده بود را از دست مسئولین محترم جامعه بازاریان و بازرگانان کیش ( حاضر در مراسم ) دریافت نمودند .

🔻 لوح تقدیر و جایزه اخلاق این دوره از مسابقات ، به آقاى نیما اکبرى بازیکن تیم بازارچه پرسپولیس تعلق یافت .

🔻جاى دارد از جناب آقاى سادات نجفى مدیر عامل محترم جامعه بازاریان و همچنین از جناب آقاى ارسلان قربانى عضو محترم هیئت مدیره جامعه بازاریان که با حضور خود در محل برگزارى مسابقات ، موجب دلگرمى برگزار کنندگان مسابقات و بازیکنان تیمهاى شرکت کننده گردیده و نسبت به اهداى کاپ ، مدال و جوایز به تیمها اقدام نمودند تشکر و قدردانى گردد .

🔻 مسئولیت داورى این دوره از مسابقات بعهده جناب آقاى على اسدى پویا و همکاران گرامى ایشان جناب آقاى افشین موسوى ، جناب آقاى علیرضا توحیدى ، جناب آقاى حسین عباسى و جناب آقاى مهدى محتشم بود که قضاوت دقیق این عزیزان ،  موجب گردید ،   نظم و عدالت ورزشى بر کلیه مسابقات حاکم گردد.لذا از یکایک داوران محترم ،  تشکر و قدردانى میگردد .

🔻همچنین از کسبه محترم بازار ، جناب آقاى حاج عباس افشون ، جناب آقاى جواد بداغى ، جناب آقاى پیمان جاهدى ، جناب آقاى فرهاد پورصیادى ، جناب آقاى امیر فتحى ، جناب آقاى محمد عباسى و ….. که طى مدت برگزارى مسابقات نهایت همکارى و تلاش خود را در جهت هر چه بهتر برگزار شدن مسابقات معمول داشتند ، تشکر و قدردانى میگردد .