فستیوال طلایی کیش

فستیوال طلایی کیش طبق اعلام قبلی از تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ تا ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ برگزار می گردد. این فستیوال با استاندارد های روز بازاریابی طراحی گردیده و در بسیاری جنبه ها با رویدادهای برگزار شده در ایران، قابل قیاس نیست. فستیوال طلایی یک کمپین انگیزشی با رویکرد جذب، انتقال بهینه ارزش، کسب رضایت حداکثری گردشگر و بخشی از برنامه جامع بازاریابی در قالب باشگاه وفاداری گردشگران کیش می باشد. این کمپین با تعریف زنجیره ارزش، سعی می کند بوسیله کارت فستیوال طلایی، به عنوان ابزار انتقال، ارائه دهندگان کالا و خدمات و دیگر ارزش آفرینان را بصورت موثر به گیرندگان ارزش که گردشگران باشند وصل نماید.

۱- به وجود آورندگان ارزش: شامل سازمان منطقه آزاد کیش، موسسه جشنواره ها و مناسبت های کیش، اعضای تشکل های صنفی کیش و شرکت های خصوصی، که ارائه دهنده ارزش  معنوی و یا مادی شامل تخفیف، جایزه، وام،تقسیط سفر و غیره هستند.

۲- انتقال دهنده ارزش: از طریق کارت وفاداری فیزیکی انتقال ارزش صورت می گیرد.

– توزیع پکیج کارت به همراه راهنمای کامل چگونگی فعال سازی، شارژ، امتیازبندی، جوایز و تخفیفات در وحله اول در پروازها و مبادی ورودی جزیره شامل فرودگاه و بندرگاه صورت می گیرد.

– طریقه فعال سازی ارسال پیامک *۱*شماره کارت# به ۳۰۰۰۷۱ است.

– کارت ها بی نام بوده و به میزان ۵ میلیون ریال قابلیت شارژ دارند که به سه طریق صورت می گیرد:

الف: کانتر های مستقر در فرودگاه و بازارهای کیش

ب: مراکز فروش خدمات تفریحی و گردشگری

پ: وب سایت و اپلیکیشن فستیوال به آدرس www.goldenkish.club

تهیه کارت خام از کانتر ها بدون محدودیت امکان پذیر است.

۳- دریافت کنندگان ارزش: دارندگان کارت شامل گردشگران و کیشوندان

امتیازات و جوایز فستیوال:

۱- جوایز گردشگران شامل:

شارژ به میزان ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال و کسب ۱۰۰۰ امتیاز = شرکت در قرعه کشی  آپارتمان ۶۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی واقع در برج های طلایی

شارژ به میزان ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال و کسب ۶۰۰ امتیاز=  شرکت در قرعه کشی ۲ دستگاه رنو داستر

شارژ به میزان ۱۰۰۰٫۰۰۰ ریال و کسب ۱۰۰ امتیاز= شرکت در قرعه کشی ۶۰۰ کارت خرید ۲۰۰۰٫۰۰۰ ریالی

۲- مشارکت کنندگان تخفیف ویژه فستیوال طلایی کیش (بازارها)

فروشگاه هایی که محوز تخفیف ویژه فستیوال طلایی را از جامعه بازاریان اخذ نموده اند، با هر ۱۰۰۰٫۰۰۰ ریال فروش و دریافت وجه از طریق کارت فستیوال طلایی ۱۰۰ امتیاز دریافت کرده و در قرعه کشی ماهیانه ده جایزه ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی شرکت خواهند نمود.

۳- آژانس های مسافرتی و مراکز فروش خدمات گردشگری

فروشندگان محترم آژانس های مسافرتی و مراکز فروش گردشگری منتخب که مطابق با آموزش های داده شده، کارت فستیوال طلایی مشتریان را شارژ و تخفیف فروش (۵% تا ۲۰%) را اعمال می نمایند، می توانند با هر ۱۰۰۰٫۰۰۰ ریال شارژ کارت فستیوال طلایی ۱۰۰ امتیاز دریافت کرده و در قرعه کشی ماهیانه ده جایزه ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی شرکت نمایند.

امیدواریم با مشارکت و همراهی فعالین اقتصادی جزیره، روند ایجاد زنجیره ارزش با هدف بهره مندی و رضایت گردشگران از سفر به جزیره کیش به عنوان یک مقصد مهم گردشگری تحقق یافته و در ادامه با چند رویداد برنامه ریزی شده دیگر طی ماههای آتی توسعه یابد، که بدون شک با استمرار این روند و گسترش بانک داده ها و استفاده از تکنیک های بازاریابی و مدیریت ارتباط با مشتری، جزیره کیش بعنوان یک برند گردشگری دارای یک سیستم یکپارچه وفادارسازی گردشگران خواهد بود که تعریف دقیق بازار هدف، ارتباط و مدیریت، برنامه ریزی و تبلیغات را برای تک تک اعضای این باشگاه بزرگ به سهولت میسر خواهد کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *